IT Danışmanlık

IT Danışmanlık

Yerinde veya Uzaktan Bilişim Danışmanlığı – Yönetim Danışmanlığı – Bilgisayar Teknik Destek Danışmanlığı

Sistem OPTİMA alanlarında uzman kadrosuyla İstanbul Anadolu Yakası, Kartal Adalet Sarayı bölgesinde hizmet vermektedir. Siz işinizin başından ayrılmamanız için yazılımsal veya donanımsal olarak olası tehlikeleri önceden sezerek, işletmenizin tüm Bilgisayar Sistemleri – Ağ Yönetimi – Teknik Destek Danışmanlığı alt konularında gerek yerinde veya uzaktan erişim ile  gerekli hamleleri yaparak işletmenizin sürekliliğini en üst seviyede tutma çabasındadır.

 

teknik destek

Vizyon – Cisco Routers & Switches

Kadromuzdaki tüm arkadaşlarımız CİSCO CERTİFİED NETWORK ASSOCİATE sertifikası ile kendilerini alanlarında kanıtladığı IT (information technology) hizmetini verirler. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, tüm işletmelerde buna pararel olarak organizasyon yapılarını yeni teknolojilere adapte etme eğilimi göstermektedir. Bu süreçleri en kısa ve sıkınıtısız düzende sonuca ulaştırma çabası ana amaçlarımızdandır.

Teknik Destek

Ekibimiz iş saatleri 9:00 – 18:00 dışında 24/7/365 politikası izlemektedir. Problemin ne zaman veya ne olduğu konusuna takılmadan, bizimle iletişime geçmeniz durumunda konularında fazlasıyla tecrübeli ekibimiz yerinde tespit için harekete geçer. Bu işletmenizin düzgün işleyişini sağlamak için tam garanti verdiğimiz bir durumdur. işlerinizin aksamasını istemeyiz!.

Donanım Kurulum Ücretsiz

Müşterilerimizin arızalanmış veya iyileştirme amaçlı donanım güncellemerinde. Montaj Ücretsiz..

  • Bilgisayar Yazılımları ( Güvenlik Yazılımları – Sürüm Güncellemeleri – Lisans cisco bilişim destek danışmanlıkGüncellemeleri )
  • Bilgisayar Teknik Destek ( Donanım ile ilgili tüm süreçlerin kontrolü ve iyileştirme )
  • Ağ Yönetimi ( Tüm işletmenizin Ağ Bağlantıları Kontrolü – İzlenmesi – İyileştirmeler )
  • VPN
  • IPsecurity
  • WAN

Bize iletişim sayfamızdan ulaşabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.