Hakkımızda

Hakkımızda
Merhaba

Sizleri tüm içtenliğimiz ile selamlıyoruz, Bizler Sistem OPTIMA Ekibi, Yaşları 29 ‘u geçmeyen Türkiye ‘nin en dinamik çağında birbirleri ile tanışmış, Bilişim Teknolojilerinin hızla gelişmekte olduğu jenerasyonun üyelerinin meyvesi olan Sistem OPTIMA ‘ı kurduk. Bilgi Teknolojileri gün geçtikçe hızlanarak gelişmekte ve insanoğluna hizmet etmektedir, biz bilgi teknolojileri denince akla gelen tüm soruların yanıtları vermekten zevk duyuyoruz. Biz bilgi teknolojileri hakkında konuşmayı seviyoruz ve araştırıyoruz, bilgi teknolojileri bizim için daha çok zamanımızı iyi geçirmek ve eğlenmek için bir araç, biliyoruz ki üzerinde konuşmayı ve tartışmayı sevdiğimiz bu alan İŞ olunca en keskin kılıçlarımızı yani bilgimizi, en yetenekli hünerlerimizi yani tecrübemizi sonuca ulaşmak için kullanmaktan büyük zevk alacağız.

Bugün bu amaçla alanlarımızda uzman bir topluluğuz. Bugün geniş bir trend Outsourcing, Firmalara sunduğumuz, IT Danışmanlık Hizmetlerimiz ile Kurumsal Bakım anlaşmaları, İnternet Sitesi Çözümleri gibi bir firmanın dış dünyaya Bilgi Teknolojileri üzerinden açılmasını sağlıyacak tüm varyasyonlarda Danışmanlık sağlıyoruz..

Misyonumuz Bilgi Teknolojileri ile pararel olarak en yeniyi değil, en olağanı yani kullanılabilir olanı sunarak üstün performans sağlamak. Süreklilik herkes için güven demektir. Yerinde ve Uzaktan Problemlere yaklaşımımızla müşterilerimizden topladığımız takdirimiz bizim kalite belgemizdir..

Vizyon sahibiyiz çünkü Bilgi Teknolojileri İnovasyon olmadan değersizdir. Araştırmayan geliştirmeyen her tüzel veya gerçek kişi kaybetmeye mahkumdur.